HandBox
 

Michał Urbaniak

  Michał Urbaniak jeden z najbardziej znanych na świecie polskich muzyków jazzowych, także kompozytor i lider własnych formacji. Korzysta ze wzmacniaczy naszej produkcji  MAGG-100 oraz specjalnie wykonanego na potrzeby muzyka KSX-230.

  Współpraca naszej firmy z panem Urbaniakiem zaczęła się od zwykłej telefonicznej rozmowy zainicjowanej przez muzyka. Bez jakiegokolwiek nadęcia czy gwiazdorzenia p. Michał stwierdził, że jest zainteresowany naszymi produktami, które może wypróbować na jednej z tras po Polsce. Od słowa do słowa nawiązała się współpraca, którą obecnie, można nazwać przyjaźnią.

 W normalnych kontaktach pan Urbaniak jest człowiekiem bardzo naturalnym, dowcipnym z dystansem do życia. Można powiedzieć, ze to człowiek z sąsiedztwa, jak mawiają amerykanie.

  Pan Michał ma całe mnóstwo spraw na głowie, ale także, co tu dużo gadać duszę artysty. Usilnie staraliśmy się o krótki pisemny komentarz na temat sprzętu z którego korzysta. Jak dotąd mamy obietnicę, że nastapi to "lada moment".

  Możemy zapewnić, że podczas kontaktów telefonicznych informuje nas, że jest z aparatury zadowolony, a MAGG-100 nazywa pieszczotliwie "maleństwem".

www.urbaniak.4web.pl