HandBox
 

Rejestracja nowego klienta

Dołącz do grona zarejestrowanych klientów naszego sklepu już teraz, a będziesz mógł m.in.:

  • Przechowywać produkty w swoim koszyku tak długo, jak tylko potrzebujesz, nawet po wylogowaniu,
  • W każdej chwili będziesz mógł przejrzeć zamówienia, które złożyłeś w naszym sklepie,
  • Skorzystasz z ofert specjalnych, przygotowanych specjalnie dla naszych stałych klientów,
  • Dla aktywnych klientów - przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty,
  • ...oraz wiele, wiele więcej...

Informacje o użytkowniku


 
 

Wpisz proponowaną nazwę użytkownika, która stanie się automatycznie Twoim podpisem wszędzie tam, gdzie zabierasz głos. Wybierając nazwę dla konta nie używaj polskich znaków oraz znaków specjalnych typu spacje, ukośniki, etc. Maksymalna długość loginu to 16 znaków.

 
 

Ustal hasło, które umożliwi Ci zalogowanie się na swoje konto. Pamiętaj, że wielkość liter ma znaczenie. Nie używaj polskich znaków!

 
 
 

Podany adres e-mail będzie służyć do kontaktu z obsługą sklepu, a także do odbierania powiadomień o zmianie statusu zamówienia.


Dane teleadresowe


Wypełnienie poniższego formularza jest opcjonalne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia w naszym sklepie. Poniższe dane osobowe, w każdej chwili będziesz mógł zmienić/uzupełnić, logując się na swoje konto i przechodząc do edycji ustawień.

Żadna z wprowadzonych informacji nie jest, i nigdy nie będzie widoczna dla osób trzecich, dostęp do tych danych ma wyłącznie specjalnie wyselekcjonowany pracownik obsługujący sklep!


   
   
       
       
       

       

Dane teleadresowe do faktury


Jeśli korzystając z naszego sklepu, chcesz otrzymywać faktury VAT za zakupione produkty - wypełnij opcjonalnie poniższy formularz.


       
       
   
       
       
       


Politykę Prywatności

Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych jest HandBox, z siedzibą w Łapach. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu realizacji zamówienia oraz w celu przesyłania ofert marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do założenia konta w witrynie HandBox. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.