HandBox
 


Rafał ,, Czołg” Biczyk- używa naszych wzmacniaczy FORTEC-312 i MICCRUS

 •  Od lat związany z Warszawską i nie tylko sceną szantową i folkową, jak sam mówi "z 24 lat z instrumentem w ręku, ostatnie 14 lat to muzyka ,,Wody i Wiatru”"

    Współpracował z wieloma zespołami szantowymi: ,,Gdynia Radio”, ,, Windjammers” czy topowym ,,Mechanicy Szanty”. Na stałe związany z ,,Zespołem Dnia Następnego” znanego z nietuzinkowego podejścia do muzyki i występów splatających kabaret, dowcip i szanty w jedno...

 •  "Moja podróż przez świat muzyki to ciągłe wyjazdy z zespołami". 
   "Od wielu lat jeździmy po całym kraju przemieszczając się różnymi środkami lokomocji.

  Samochodami mniejszymi, większymii, a czasem nawet transportem publicznym".

   "Częste wyjazdy zmusiły mnie do poszukiwań comba, które zadowoliło by mnie pod kątem

  brzmienia, gabarytów i wagi – czyli szukałem czegoś małego i mocnego, co zarazem nie będzie kosztowało zylion złotych..."

   "Uwagę moją zwróciło combo firmy Hand Box o nazwie FORTEC-312. Wprawdzie przymierzałem się do produktu innej firmy, ale po rozmowie z właścicielem panem Leszkiem Brzozowskim zdecydowałem się na zakup wzmacniacza właśnie produkcji Hand Box. I dziś jestem użytkownikiem pieca dającego 250W czystej basowej rozkoszy! Znakomity, super uniwersalny, soczyście brzmiący piec, doskonale sprawdzający się z różnymi instrumentami ...

   Jednak na tym jednym combo się nie skończyło. Pan Leszek zaproponował mi jeszcze mniejsze cacko i w dodatku lżejsze! Wymiary i waga ma dla mnie duże znaczenie i tak oto stałem się szczęśliwym posiadaczem pieca o wdzięcznej nazwie MICCRUS ! Nazwa dokładnie oddaje charakter tego wyrobu– mały ale może!!! Piecyk pomimo niewielkich gabarytów serwuje 150W!

  Aktualnie z tymi dwoma combami ( wymiennie oczywiście ) pracuję, bawiąc publiczność

  na występach, dostarczając jej znakomicie brzmiącego basu!"

  Gorąco polecam Rafał Biczyk!