HandBox
 

RAPPTUS-200   RAPPTUS 200 jest dwukanałowym wzmacniaczem typu combo przeznaczonym do współpracy z gitarami elektrycznymi. Wykonany jest w nowoczesnej technologii półprzewodnikowej z zachowaniem najlepszych i sprawdzonych zasad budowania wzmacniaczy gitarowych. Bogate doświadczenie oraz potencjał technologiczny firmy przyczynił się do powstania produktu, którego cechują wysokie walory użytkowe i przystępna cena.
   Rapptus 200 dysponuje taką mocą stopnia końcowego(180W!), która zapewnia pełen komfort gry w każdych estradowych warunkach. Solidna i przemyślana konstrukcja, rasowe brzmienie oraz klasyczny, ale idący z duchem czasu design, czynią z Rapptusa 200 niezawodnego przyjaciela na każdą okazję.
   Brzmienie porządnego pieca to także głośnik. Rapptus 200 wyposażany jest w głośniki firm EMINENCE lub CELESTION. Specjalnie dobierane w wyniku indywidualnych uzgodnień głośniki, nadają brzmieniu niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowego zęba.
   Elementem wzbogacającym dźwięk i możliwości Rapptusa, jest elektroniczny pogłos typu Delay, którego ustawienia można dowolnie kształtować za pomocą trzech gałek funkcyjnych.
   Kanał czysty (Clean) to kwintesencja prostoty obsługi (3 gałki funkcyjne), krystalicznie czystego brzmienia i niesamowitej dynamiki. Jest w stanie uwydatnić każdy muzyczny niuans, ale i obnażyć braki w precyzji gry!
   Kanał z przesterem (Boost) jest prawdziwym kilerem oferowanym przez Rapptusa. Do korekcji ustawień służy 5 gałek funkcyjnych, a każda z nich to potężne narzędzie do uwalniania inwencji i fantazji w świecie dźwięku. Wyjątkową rolę odgrywa filtr Contour. Jego precyzja i skuteczność działania powoduje, że grający na Rapptusie otrzyma dokładnie takie brzmienie, jakiego oczekuje.
    Rapptus 200 to urządzenie pozbawione rozwiązań prowizorycznych. Wykonany jest solidnie, estetycznie i z najlepszych materiałów. Adresowany do muzyków, którzy wiedzą czego należy oczekiwać od porządnego pieca do gitar elektrycznych.