HandBox
 

AL SIRAT atakuje!


  AL SIRAT popularny i zasłużony dla rockowej sceny zespół z Ostrołęki zaopatrzył się w aparaturę nagłaśniającą naszej firmy oraz backline do basu w postaci headu Red Fighter 

  Grając klubowe koncerty muzycy byli częściej niezadowoleni niż usatysfakcjonowani jakością obsługi w zakresie odpowiedniej oprawy dźwiękowej. Niska jakość aparatury i obsługi, a takowa nie rzadko bywała do dyspozycji, psuła atmosferę koncertów i komfort pracy na scenie. Członkowie zespołu postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zaopatrzyć się we własny sprzęt. Wybór padał na produkty z logiem Hand Box. Muzycy wyszli ze starego acz słusznego założenia, iż "biednego na taniochę nie stać". W wyniku wzajemnych uzgodnień postanowiono, że zastosowane materiały i podzespoły, staranność wykonania, a także dbałość o szczegóły, mają być synonimem najwyższej jakości. Aparatura ma charakter CUSTOMOWY, ponieważ wykonana została pod kokretne sugestie i potrzeby poszczególnych członków rockowego bandu.

  W chwili obecnej zespół AL SIRAT jest sprzętowo niezależny, a przyjmując w swoje szeregi "nadwornego" akustyka, gwarantuje wysoką i powtarzalną jakość koncertów.

Informacje o AL SIRAT

Oficjalna strona zespołu: alsirat.net

Wybrana muza: WarheadWarhead Unplugged,