HandBox
 

Instrumentalna Końcówka Mocy!


   GMA-200 to autorski produkt naszej firmy.

   GMA-200 jest analogową końcówką mocy pracującą z klasie AB, z klasycznym zasilaczem opartym na toroidalnym transformatorze i kondensatorach elektrolitycznych wielkiej pojemności oraz tranzystorach mocy typu Mos-Fet.

   Konstrukcja stworzona została głównie z myślą o zasilaniu kolumn głośnikowych w indywidualnyvh systemach gitar elektrycznych, ale nie tylko. Wyszukane parametry technicznicze pozwalają odtwarzać cały zakres pasma akustycznego bez charakterystycznego zamulania, przez co zakres zastosowwań urządzenia praktycze nie zna ograniczeń.

  Konstrukcja elektroniczna oraz specjalnie wyselekcjonowane tranzystory mocy typu MOS-FET, dedykowane do zastosowań audio, zapewniają precyzyjne odtwarzanie szczegółów i niuansów zawartych w materiale muzycznym.

  Umieszczony na płycie czołowej przełącznik zmiany sprzężenia zwrotnego, umożliwia zoptymalizowanie współpracy końcówki z zestawami głośnikowymi odpowiednio o impedancjach 4, 8 i 16 Ohm. Rozwiązanie to umożliwia korzystanie z końcówki  jako dedykowanego napędu do kolumn  gitarowych.

  Model GMA-200 z racji niewielkich wymiarów gabarytowych (wys 1U), ale przede wszystkim parametrów technicznych, jest świetnym źródłem zasilania monitorów studyjnych. GMA-200 polecana jest także, jako super napęd do niewielkich kolumn satelit oraz driverów wysokotonowych w profesjonalnych wielodrożnych systemach nagłośnieniowych.