HandBox
 

Klasyczne Oblicze KSX-250


    KSX-250- wzmacniacz keyboardowy w nowej, odświeżonej szacie graficznej, z nowymi możliwościami.

  Za namową i sugestiami muzyków stał się urządzeniem wszechstronnym, przy tym nie tracąc nic ze swojego podstawowego atutu- wiernego i precyzyjnego odtwarzania najważniejszych barw instrumentów klawiszowych. Wyposażony został w dodatkowe funkcje umożliwiające korzystanie z mikrofonów wokalnych oraz z instrumentów strunowych. Teraz nie ma przeciwskazań, aby wpinać się ze skrzypcami, gitarami akustycznymi i elektroakustycznymi, kontrabasem, a nawet gitarą basową.

    W nowym wcieleniu KSX-250 nie brakuje szyku i elegancji i to w najlepszym, bo klasycznym wydaniu.  Zdecydowanie podnieśliśmy dbałość i staranność wykonania najdrobniejszych nawet detali, zarówno tych widocznych gołym okiem (oryginalne materiały obiciowe) , jak i niewidocznych, a stanowiących o niezawodności, trwałości i świetnemu  brzmieniu.

  Znakomitym uzupełnieniem nowej konstrukcji są neodymowe głośniki włoskiej firmy B&C. Dzięki nim waga wzmacniacza stała się bardzo przyjazna, a brzmienie soczyste, precyzyjne, słowem szlachetne. <<czytaj więcej>>

CENA DETALICZNA- 2890zł