HandBox
 

RAPPER-412 Wielofunkcyjna Kolumna Aktywna


Kolumny Aktywne RAPPER-412.
    Oferta produkcyjna powiększona została o kolumny aktywne RAPPER-412, które w parze z dedykowanymi kolumnami pasywnymi tworzą system nagłaśniający prosty i wygodny w użytkowaniu.

  Nowy produkt zaprojektowany został tak, aby maksymalnie zredukować koszty kompletowania zestawu nagłaśniającego oraz zoptymalizować jego obsługę.

  Na rynku segment kolumn aktywnych to w większości konstrukcje z jednym lub z ograniczoną ilością torów wejściowych, o niewielkich możliwościach kreowania brzmienia. Aby skompletować funkcjonalny system nagłaśniający do kolumn takich niezbędne jest posiadanie mixera.

  W systemie RAPPER-412 mamy sytuację przeciwną. W kolumnie aktywnej zainstalowany został bogato wyposażony, wielofunkcyjny mixer oraz dwie końcówki mocy stanowiące o stereofonicznym trybie pracy zestawu.

 Przy korzystaniu z kompletu kolumn, dzięki umieszczeniu panelu sterowania w jednej kolumnie, odchodzą pracochołonne czynności związane z podpinaniem do każdej z nich okablowania sieciowego i sygnałowego. Obsługa ogranicza się do spięcia obu kolumn kablem głośnikowym, a do aktywnej podłączenia źródeł sygnału. Nie jest konieczne posiadanie zewnętrznego mixera.   <<czytaj więcej>>