HandBox
 

RAPPER-415 Wielofunkcyjna Kolumna Aktywna


Kolumny Aktywne RAPPER-415.
    Oferta produkcyjna powiększona została o kolumny aktywne RAPPER-415, które w parze z dedykowanymi kolumnami pasywnymi tworzą system nagłaśniający prosty i wygodny w użytkowaniu.

  Nowy produkt zaprojektowany został tak, aby maksymalnie zredukować koszty kompletowania zestawu nagłaśniającego oraz zoptymalizować jego obsługę.

  Na rynku segment kolumn aktywnych to w większości konstrukcje z jednym lub z ograniczoną ilością torów wejściowych, o małych możliwościach kreowania brzmienia.

  Kolumna aktywna RAPPER-415 wyposażona została w rozbudowany moduł mixera oraz dwie końcówki mocy stanowiące o stereofonicznym trybie pracy zestawu.

 Przy korzystaniu z kompletu kolumn, dzięki umieszczeniu panelu sterowania w jednej kolumnie, odchodzą pracochołonne czynności związane z podpinaniem do każdej z nich okablowania sieciowego i sygnałowego. Obsługa ogranicza się do spięcia obu kolumn kablem głośnikowym i podłączenia do aktywnej źródeł sygnału. Nie jest konieczne posiadanie zewnętrznego mixera.  <<czytaj więcej>>